JĘZYK POLSKI

Przewodnicy posiadający uprawnienia do oprowadzania grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych w języku polskim:


ACHRAMOWICZ MIROSŁAWA
ALBRECHT AGNIESZKA
BADOWSKI JACEK
BANACH MARIUSZ
BAREK  ANNA
BEKIER KATARZYNA
BEKIER PIOTR
BERNATOWICZ MARIA
BINNEBESEL HANNA
BINNEBESEL REMIGIUSZ
BINNEBESEL-BURDZY KINGA
BLUM-OLĘCKA MAGDALENA
BOCHAN IRENA
BOLEWSKI TOMASZ
BOROWSKA MAŁGORZATA
BOROWSKI KRYSTIAN
BRZESKI MARIUSZ
BRZEZIŃSKA MAŁGORZATA
BUTRYKOWSKI MARIUSZ
CEDLER AGNIESZKA
CHRZĄSTOWSKA-ŁASKA NATALIA
CHUDY HELENA
CHYLIŃSKA JADWIGA
CZARNECKA ALEKSANDRA
DACKIEWICZ ZBIGNIEW
DASZKIEWICZ IZABELLA
DEPTUŁA HALINA
DOBROWOLSKI JERZY
DOPIERAŁA ZBIGNIEW
DOWNAR ARKADIUSZ
DRÓZDA TOMASZ
DZIEDZIC ANNA
DZIĘCIOŁ PATRYCJA
FILIPIAK JACEK
FURYK JANINA
GAŁĄZKA BOGDAN
GŁODNICKA JOLANTA
GÓRNA EWA
GRADOWSKI SŁAWOMIR
GRĄCKA JANINA
GRĄCKA KATARZYNA
GRĄCKI MARCIN
GRĘBSKA BOGUMIŁA
GROCHOCKA STANISŁAWA
GRUDZIECKA BEATA
GRYLAK KRZYSZTOF
GRZYBEK EWA

GRZYMAŁA BARBARA
GUTOWSKI MIROSŁAW
HOFFMAN MICHAŁ
HOLDYS ELŻBIETA
ILARZ ADAM
IWANOWSKI ANDRZEJ
JANUSZKIEWICZ KATARZYNA
JAŃCZEWSKA HELENA
JAŃCZEWSKI WALDEMAR
JASIŃSKI MIROSŁAW
JELEŃ EDWARD
JEZIERSKA JOLANTA
JUSTA JOLANTA
KABATC MIKOŁAJ
KACPERSKI WALDEMAR
KAPEJEWSKI JERZY
KASPRZYK EWA
KASZUBOWSKA AGNIESZKA
KEMPA ANNA
KITA GRZEGORZ
KITOWSKI SŁAWOMIR
KOŁODZIEJSKA DANUTA
KONOWROCKA CECYLIA
KOSTRZEWA-RZOSKA KATARZYNA
KOZŁOWSKI PATRYK
KOZŁOWSKI PATRYK
KRAUZE BOGUSŁAW
KROTOWSKI ANDRZEJ
KRZYŻOSIAK PAWEŁ
KUKOWSKA ALEKSANDRA
KUKOWSKA EWA
KUKOWSKI TOMASZ
KUKOWSKI ZYGFRYD
KUPER AGNIESZKA
KUSSOWSKA-SEKUŁA ANNA
KUZIEMKOWSKI RAFAŁ
LEMAŃCZYK EWA
LIJKA ROBERT
LINKOWSKI ROBERT
ŁADYŃSKA MONIKA
ŁAŻEWSKA REGINA
ŁOPUSZYŃSKA GRAŻYNA
MACHŁAJEWSKA- KLEWEK TERESA
MAJKOWSKA ANNA
MAŁECKA JOLANTA
MATEJUK KATARZYNA

MATEJUK OREST
MAZIARZ MAŁGORZATA
MĄDER BOGDAN
MILANOWSKI WITOLD
MISZKIEWICZ ANICETA
MISZKIEWICZ BARTOSZ
MYSZKIER KRYSTYNA
MYSZKIER MARIUSZ
NAKLICKA ANNA
NAKLICKI GRZEGORZ
NARUSZEWICZ MARIA
NIEWCZAS JAN
NIEWCZAS MARIA
NIEWCZAS MARIOLA
NIKOŁAJUK JOZEF
OBUCH-WOSZCZATYŃSKA MARIA
OCZKOWSKA DOROTA
OLSZEWSKI RYSZARD
OLSZEWSKI WIESŁAW
OLSZEWSKI WOJCIECH
ORLIŃSKA JADWIGA
PANEK ANDRZEJ
PAWLIKOWSKA IWONA ANNA
PAZIAK PAWEŁ
PIĘTKA AGNIESZKA
PIĘTKA ANDRZEJ
PILARSKI TADEUSZ
PROMIŃSKA IWONA
PSUTY MARIUSZ
PYKOSZ DANUTA
RADZISZEWSKI PAWEŁ
ROBAK AGNIESZKA
ROZTKOWSKI KAZIMIERZ
ROZTKOWSKI MARCIN
RURKA-OKOŃ JOANNA
RUSEK MACIEJ
RYCHTOWSKA BEATA
SAŁEK EDYTA
SARNOWSKA ELŻBIETA
SARNOWSKI PIOTR
SARNOWSKI STANISŁAW
SAWIRSKA MARIA
SCHMIDT EDWARD
SCHMIDT MARIA
SEKUŁA RYSZARD
SIEMIENIUK ELŻBIETA

SIEMIENIUK ZDZISŁAW
SIERADZKA LUBA
SIERPUTOWSKI MARCIN
SIKORA ANDRZEJ
SIKORA KRZYSZTOF
SIKORA MAREK
SILARSKI MICHAŁ
SKÓRA DAMIAN
SKÓRA IWONA
SŁABUSZEWSKA JUSTYNA
SMOLIŃSKA JOANNA
SMOLIŃSKI JAROSŁAW MACIEJ
SMOSZYŃSKA BEATA
SMOSZYŃSKA MARTYNA
SOBUŃ BOŻENA
STACHOWIAK SŁAWOMIR
STAWARSKI TOMASZ
STEINBORN GENOWEFA
STRADAŁ DARIUSZ
STRUZIK ANETA
STRZELECKI JÓZEF
SZEWCZYK MARTA
SZPAJER JOANNA
SZUTOWICZ JADWIGA
ŚNIEŻEK TERESA
TOŁOPIŁO ANDRZEJ
TOPOLSKI PIOTR
TROPPER ZBIGNIEW
ULATOWSKI PRZEMYSŁAW
UNIEWICZ JOWITA
USIĄDEK MIROSŁAW
WASILCZUK DARIUSZ
WASIOŁEK MARIOLA
WĄDOŁOWSKA WANDA
WEREMKO ANIELA
WĘSIERSKI SŁAWOMIR
WICZYŃSKI TOMASZ
WIELICZKO JAROSŁAW
WORON ALEKSANDRA
WOŹNIAK DANUTA
WRÓBEL BARBARA
WYSZYŃSKA NATALIA
ZAKASZEWSKI EDWARD
ZAWADZKA JANINA
ZAWORSKA GABRIELA
ZIELIŃSKA BEATA
ŻOŁĄDECKI GRZEGORZ
ŻUCHOWSKI MACIEJ
ŻYŁA HELENA