JĘZYK POLSKI

Przewodnicy posiadający uprawnienia do oprowadzania grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych w języku polskim:


ACHRAMOWICZ MIROSŁAWA

Aniećko Dariusz
BADOWSKI JACEK
BANACH MARIUSZ

 

BARTOSZEWSKA-BUTRYN HONORATA


BEKIER PIOTR
BERNATOWICZ MARIA

BINNEBESEL REMIGIUSZ

BLUM-OLĘCKA MAGDALENA
BOCHAN IRENA



BURDZY MAŁGORZATA
BUTRYKOWSKI MARIUSZ

CHRZĄSTOWSKA-ŁASKA NATALIA
CHYLIŃSKA JADWIGA



DACKIEWICZ ZBIGNIEW
DASZKIEWICZ IZABELLA
DEPTUŁA HALINA

DOPIERAŁA ZBIGNIEW
DOWNAR ARKADIUSZ
DRÓZDA TOMASZ
DZIEDZIC ANNA

DYBICZ PIOTR
FILIPIAK JACEK
FURYK JANINA

GASIŃSKI GRZEGORZ
GŁODNICKA JOLANTA
GÓRNA EWA



GRĄCKA JANINA
GRĄCKI MARCIN
GRĘBSKA BOGUMIŁA
GROCHOCKA STANISŁAWA

GRYLAK KRZYSZTOF

GRZYMAŁA BARBARA
GUTOWSKI MIROSŁAW

HOFFMAN ANNA
HOFFMAN MICHAŁ
HOLDYS ELŻBIETA



JANKOWSKI MIROSŁAW
JANUSZKIEWICZ KATARZYNA
JAŃCZEWSKA HELENA
JAŃCZEWSKI WALDEMAR

JASIŃSKI MIROSŁAW

JELEŃ EDWARD
JEZIERSKA JOLANTA
KABATC MIKOŁAJ
KACPERSKI WALDEMAR
KAPEJEWSKI JERZY


KASZUBOWSKA AGNIESZKA

KAZIMIERCZYK-SZLACHETKO AGNIESZKA
KEMPA ANNA
KITA GRZEGORZ
KITOWSKI SŁAWOMIR
KOŁODZIEJSKA DANUTA
KONOWROCKA CECYLIA

KORYCKA RAISA
KOSTRZEWA-RZOSKA KATARZYNA

KOWNACKI MAREK
KRAUZE BOGUSŁAW
KROTOWSKI ANDRZEJ
KRZYŻOSIAK PAWEŁ

KUBICKA EWA

KUCIŃSKA ELŻBIETA
KUKOWSKA ALEKSANDRA
KUKOWSKA EWA
KUKOWSKI TOMASZ

KUPER AGNIESZKA
KUSSOWSKA-SEKUŁA ANNA
KUZIEMKOWSKI RAFAŁ

LANGOWSKA MAŁGORZATA

 

LEMAŃCZYK EWA

LEWANDOWSKI KRZYSZTOF

 

 

LIBURA ANDRZEJ

LIBURA OLGA
LIJKA ROBERT
LINKOWSKI ROBERT
ŁADYŃSKA MONIKA

ŁAWRYNOWICZ WOJCIECH
ŁAŻEWSKA REGINA
ŁOPUSZYŃSKA GRAŻYNA



MAZIARZ MAŁGORZATA
MĄDER BOGDAN

MILANOWSKA BARBARA
MILANOWSKI WITOLD
MISZKIEWICZ ANICETA
 
MYSZKIER KRYSTYNA
MYSZKIER MARIUSZ

NAKLICKI GRZEGORZ
NARUSZEWICZ MARIA
NIEWCZAS MARIOLA
NIKOŁAJUK JOZEF

NOIŃSKI MARCIN
OBUCH-WOSZCZATYŃSKA MARIA
OCZKOWSKA DOROTA
OLSZEWSKI RYSZARD
OLSZEWSKI WIESŁAW

ORLIŃSKA JADWIGA
PANEK ANDRZEJ
PAWLIKOWSKA IWONA ANNA
PAZIAK PAWEŁ

PIETKIEWICZ KAZIMIERZ
PIĘTKA AGNIESZKA
PIĘTKA ANDRZEJ

PIKOR SEBASTIAN
PILARSKI TADEUSZ
PROMIŃSKA IWONA
PRYMAK ANNA

PRZYBOROWICZ EWA

PYKOSZ DANUTA

RECŁAW BARTOSZ
ROBAK AGNIESZKA

ROBAK GRZEGORZ

ROZTKOWSKI MARCIN
RURKA-OKOŃ JOANNA
RUSEK MACIEJ

RYBIŃSKA ELŻBIETA
RYCHTOWSKA BEATA

RYŃSKA AGNIESZKA
SAŁEK EDYTA
SARNOWSKA ELŻBIETA
SARNOWSKI PIOTR
SARNOWSKI STANISŁAW
SAWIRSKA MARIA
SCHMIDT EDWARD
SCHMIDT MARIA
SEKUŁA RYSZARD

SIEMIENIUK ZDZISŁAW
SIERADZKA LUBA
SIERPUTOWSKI MARCIN
SIKORA ANDRZEJ
SIKORA KRZYSZTOF
SIKORA MAREK
SILARSKI MICHAŁ

SKÓRA IWONA
SŁABUSZEWSKA JUSTYNA

SŁOWIŃSKA ALEKSANDRA

 

SŁOWIŃSKI PAWEŁ
SMOLIŃSKA JOANNA
SMOLIŃSKI JAROSŁAW MACIEJ
SMOSZYŃSKA BEATA
SMOSZYŃSKA MARTYNA
SOBUŃ BOŻENA
STACHOWIAK SŁAWOMIR

STRADAŁ DARIUSZ
STRUZIK ANETA
SZEWCZYK MARTA

SZLACHETKO-KAZIMIERCZYK AGNIESZKA
SZPAJER JOANNA

ŚLUŻYŃSKI WOJCIECH
ŚNIEŻEK TERESA
TOŁOPIŁO ANDRZEJ
TOPOLSKI PIOTR
TROPPER ZBIGNIEW
ULATOWSKI PRZEMYSŁAW
UNIEWICZ JOWITA
USIĄDEK MIROSŁAW
WASILCZUK DARIUSZ
WASIOŁEK MARIOLA

WEREMKO ANIELA

WĘGRZYN BEATA
WĘSIERSKI SŁAWOMIR

WIELICZKO JAROSŁAW

WIELICZKO WIOLETTA

 

WOJTANOWSKI MARCIN


WRÓBEL BARBARA

WRÓBEL TADEUSZ
WYSZYŃSKA NATALIA
ZAKASZEWSKI EDWARD
ZAWADZKA JANINA

ZAWISZA ANDRZEJ
ZAWORSKA GABRIELA

ŻOŁĄDECKI GRZEGORZ
ŻUCHOWSKI MACIEJ
ŻYŁA HELENA